Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

USŁUGA DLA ORLEN UPSTEAM W MIEJSCOWOŚCI PĘCLIN W OKOLICACH WARSZAWY

Podczas prac wiertniczych w złożach niekonwencjonalnych realizowanych przez firmę Orlen Upsteam w miejscowości Pęclin w okolicach Warszawy realizujemy usługę wynajmu pomp do usuwania płuczki wiertniczej z bodni. Do tego celu wykorzystujemy dwa rodzaje pomp. Pompę Gorman Rupp model V3 z silnikiem elektrycznym o mocy 30 kW zasilaną za pośrednictwem falownika VACON.

Jest to pompa wirowa odśrodkowa, samozasysająca z otwartym wirnikiem z możliwością pompowania części stałych sferycznych o średnicy 76 mm.

unnamed

Pompa wykonana jest w wersji przeciwwybuchowej do pracy w strefie wybuchowości zgodnie z oznaczeniem II 2D Ex de II CT4. Druga wykorzystywana przez nas pompa jest to pompa produkcji firmy Selwood model S150 z silnikiem spalinowym w obudowie dźwiękochłonnej i ognioszczelnej. Pompa model S150 to pompa odśrodkowa wirowa ze wspomaganiem zasysania z wirnikiem typu Vortex o swobodnym przelocie części stałych sferycznych o średnicy do 75 mm.

unnamed

Pompa S150 z silnikiem spalinowym zabudowana jest w obudowie dźwiękochłonnej i ognioszczelnej zapewniającej redukcję hałasu do poziomu 67 dba. Zespół pompowy wyposażony jest w podwójną obudowę zapewniającą eliminację jakichkolwiek wycieków płynów roboczych do atmosfery. Zintegrowany z ramą zbiornik paliwa zapewnia ciągła pracę przez minimum 24 godziny przy pełnym obciążeniu bez potrzeby uzupełniania stanu paliwa.

unnamed

Oba urządzenia charakteryzuje niezawodność oraz szereg cech funkcjonalnych zapewniających dopasowanie wymogów przemysłu wydobywczego. Trzymamy kciuki za pozytywne efekty poszukiwań węglowodorów w złożach niekonwencjonalnych firmy Orlen Upstream.

wróć