Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY

Przemysł wydobywczy

TECH-POMP SERWIS oferuje kompleksowe usługi dla przemysłu wydobywczego. Nasza specjalizacja to transfer dużych ilości wody na potrzeby szczelinowania hydraulicznego. Dostarczamy systemy ciśnieniowego transferu cieczy, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu, w oparciu o bogatą flotę pomp z napędem spalinowym, elektrycznym, pneumatycznym i hydraulicznym, rozdzielaczy przepływu, zwijadeł do węży, szybkozłączy, rur oraz węży. Nasze usługi to nie tylko transfer wody i wynajem pomp wraz z armaturą, ale również wynajem zbiorników poduszkowych do magazynowania wody oraz odbiór, transport i utylizacja flowback’u.

Niezawodność sprzętu oraz najwyższa jakość świadczonych usług to sprawy kluczowe przy realizacji projektów związanych z przemysłem wydobywczym. TECH-POMP SERWIS doskonale spełnia oba te wymagania, dostarczając sprzęt najwyższej światowej jakości oraz dbając o najwyższy poziom świadczonych usług. Niezależnie od tego czy projekt związany jest z transferem czystej wody czy cieczy z dużą ilością części stałych, z koniecznością użycia wysokiego ciśnienia czy dużego przepływu, TECH-POMP SERWIS dysponuje odpowiednim sprzętem do realizacji różnorodnych projektów związanych z przemysłem wydobywczym. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu transferu wody na terenie kopalni przy napełnianiu zbiorników, podczas samego procesu szczelinowania oraz w trakcie usuwania flowback’u. W ofercie TECH-POMP SERWIS znajduje się szeroki wybór rozdzielaczy przepływu, które wykorzystujemy do równomiernego napełniania zbiorników roboczych podczas procesu szczelinowania oraz zbiorniki poduszkowe do magazynowania wody. Rury i węże, których używamy są wyposażone w szybkozłącza oraz przechodzą testy szczelności przed każdym zastosowaniem.

Zdajemy sobie sprawę z zagrożenia związanego z ryzykiem zanieczyszczenia środowiska, dlatego też korzystamy z wszelkich możliwych sposobów w celu jego wyeliminowania. W naszej pracy nie ma miejsca na błędy czy nieoczekiwane przestoje, dlatego korzystamy z pomp zapasowych w celu pokrycia 100% wymaganego przepływu.

Osoba kontaktowa: