Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

WYKONANIE PRÓBY SZCZELNOŚCI ZBIORNIKÓW

Pompy

TECH-POMP SERWIS zrealizował z sukcesem kolejny projekt związany z przeprowadzeniem hydrostatycznej i ciśnieniowej próby szczelności zbiorników o pojemnościach 200 m3, 800 m3 oraz 1000 m3.

Kompleksowa realizacja projektu polegała na dostawie, montażu, rozruchu oraz całodobowym nadzorze nad eksploatacją tymczasowego systemu do napełniania zbiorników wody zasilającej, zbiorników wody demineralizowanej oraz zbiorników neutralizacyjnych. Do realizacji projektu wykorzystane zostały zestawy pomp wysokociśnieniowych wraz z armaturą towarzyszącą, taką jak zawory regulacyjne wysokiego ciśnienia, zawory odcinające, zawory odpowietrzające, przepływomierze, tymczasowe rurociągi i węże, przetworniki ciśnienia i temperatury, rozdzielnie budowlane, przewody elektryczne, falowniki, system monitorowania parametrów technicznych wraz z ich rejestracją i analizą. Próby ciśnieniowe zostały zrealizowane pod nadzorem przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), w oparciu o zalegalizowane urządzenia pomiarowe i rejestracyjne.

“Dziękujemy firmie TECH-POMP SERWIS za szybką i bezproblemową realizację zlecenia. Deklarujemy kontynuację współpracy i polecamy innym firmę TECH-POMP SERWIS jako profesjonalnego partnera do realizacji różnego rodzaju prób szczelności i prób ciśnieniowych. Sprzęt jakim dysponuje firma TECH-POMP SERWIS jest niezawodny, a personel realizujący usługę wykazał się rozległym doświadczeniem w swojej branży.” Szczegółowe referencje przedstawiamy na życzenie klienta.

wróć