Warning: copy(/home/jelnik/ftp/STRONY/DEV-TRANSFERWODY//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/jelnik/ftp/STRONY/DEV-TRANSFERWODY/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
Misja handlowa OCNI - Tech-Pomp Serwis Sp z o.o.

Misja handlowa OCNI

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Konferencji „Misja handlowa OCNI”. Konferencja ta odbyła się w dniach 21 i 22 września w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz w hotelu Sheraton w Warszawie. W konferencji wziął udział nasz Prezes Michał Jelnicki. Wysłuchaliśmy ciekawych prezentacji i poznaliśmy potencjalnych kontrahentów Kanady i USA.

Niestabilny rynek energii jest podatny na czynniki zewnętrzne a wraz ze wzrostem zapotrzebowania na energię elektryczną nie nadąża budowa nowej infrastruktury wytwarzającej. Dodatkowo z uwagi na kryzys związany z dostępem do naturalnych surowców energetycznych oraz ze względu na ochronę środowiska popieramy wszelkie inicjatywy związane z dywersyfikacją źródeł wytwarzania energii w tym budowę małych reaktorów jądrowych typu SMR oraz dużych elektrowni atomowych w Polsce. Planujemy wziąć czynny udział w realizacji tych projektów zarówno na poziomie erekcji jak i procesów rozruchowych i dostosowujemy naszą organizację na potrzeby tego runku.