TPS Gazelą Biznesu!

Gazela Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm w Polsce. Mamy zaszczyt zostać wyróżnieni dzięki dynamicznemu rozwojowi technicznemu i finansowemu.

Firmy chcące się znaleźć w rankingu muszą przede wszystkim wykazywać w procentach przyrost obrotów w skali roku. Wzrost zapotrzebowania na wykonanie usług oraz sprzedaży musi trwać przez dłuższy okres bieżącego roku. Dlatego jest dla nas szczególnie istotne, że nasze wyniki postawiły naszą firmę w czołówce przedsiębiorstw bez względu na kategorię.

Gazele Biznesu - co zrobić, by dostać się do rankingu? - Biz 7

Nasza działalność, ciężka praca i zaangażowanie całego Zespołu powoduje, że z uśmiechem na twarzy przyjmujemy wyróżnienia takie jak Gazele Biznesu. Dążąc do coraz większego doskonalenia swoich umiejętności.

Pragniemy zaznaczyć iż nie poprzestaniemy jedynie na tym rankingu, chcemy dalej nieprzerwanie rozwijać się, aby być jednym z najlepszych przedsiębiorstw w Polsce w naszej branży.

Od wielu lat TECH-POMP SERWIS prowadzi działania mające na celu wzrost kompetencji w Zespole, rozbudowanie floty nowoczesnych urządzeń, zwiększanie ilości oferowanych usług i produktów co w konsekwencji daje możliwość wzrostu sprzedaży w Polsce oraz poza granicami kraju a także możliwość udziału w rankingu takim jak Gazele Biznesu.

 

Jak dostać Gazele Biznesu?

O tytuł Gazeli Biznesu mogą starać się przedsiębiorstwa, które rozpoczęły swoje działania w Polsce przed 2018 rokiem i nieprzerwanie prowadzą ją aż do dnia dzisiejszego a przychody ze sprzedaży mieściły się pomiędzy 3 mln a 20 mln złotych. Takie przedsiębiorstwa umożliwiają dostęp do wyników w ciągu trzech badanych lat.

Kto nie może starać się o Gazelę Biznesu?

W rankingu nie mogą brać udziału firmy oferujące usługi finansowe i powiązane z nimi, takie jak: banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy faktoringowe, firmy leasingowe i firmy windykacyjne.  W tym rankingu nie mogą brać udziału firmy, które miały w danym roku ujemną wartość kapitału.

Co wyróżnia naszą działalność?

Słowa kluczowe, które wyróżniają Nas na tle innych to przede wszystkim: kompleksowe działania, elastyczność, szybkość i innowacyjność.

Nasze działania pozwalają naszym Klientom nie tylko zoptymalizować procesy technologiczne, ale również ograniczyć koszty.

Rozbudowana flota nowoczesnych urządzeń umożliwia realizacje najbardziej złożonych i wymagających projektów, bez ograniczeń w zakresie wydajności czy wymaganego ciśnienia.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, zaczynając od wizji lokalnej, która pozwala na przygotowanie projektu dostosowanego do specyficznych wymagań Klienta, poprzez mobilizację i dostawę instalacji wraz z jej montażem, rozruchem oraz pełnym nadzorem nad eksploatacją.

Oferujemy rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłu, zaczynając od branży energetycznej, wydobywczej, komunalnej, poprzez realizację specjalistycznych rozwiązań dla budownictwa, rolnictwa czy przemysłu chemicznego.