Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej Polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

DZIAŁALNOŚĆ

byPass

TECH-POMP SERWIS to firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania oraz realizacji tymczasowych systemów obsługi cieczy. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie na rynku związanym z projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją specjalistycznych zespołów pompowych, w oparciu o niezawodne urządzenia takich światowych producentów jak Gorman-Rupp czy Sellwood. Realizujemy szeroki zakres usług związanych z procesami transferu, magazynowania, filtracji oraz kontroli temperatury wielu rodzajów cieczy, takich jak woda, olej, ścieki, osady i substancje chemiczne. Wykonujemy hydrostatyczne próby wysokociśnieniowe oraz próby szczelności zbiorników, kotłów i rurociągów, przeprowadzane w oparciu o specjalistyczne zestawy pomp, systemy sterowania oraz rejestracji parametrów próby, wraz z wizualizacją wyników online. TECH-POMP SERWIS dysponuje rozbudowaną flotą nowoczesnych urządzeń, dzięki której realizuje najbardziej złożone i wymagające projekty, bez ograniczeń w zakresie wydajności czy wymaganego ciśnienia. Zajmujemy się hydro- i retro-jettingiem, związanym z myciem wysokociśnieniowym, znajdującym szerokie zastosowanie przy konserwacji i eksploatacji instalacji przemysłowych i sanitarnych, czyszczeniu rurociągów, wymienników ciepła, statków, ładowni czy kotłów przemysłowych.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, zaczynając od wizji lokalnej, która pozwala na przygotowanie projektu dostosowanego do specyficznych wymagań projektu, poprzez mobilizację i dostawę instalacji, wraz z jej montażem, rozruchem oraz pełnym nadzorem nad eksploatacją. TECH-POMP SERWIS oferuje rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłu, zaczynając od branży energetycznej, wydobywczej, komunalnej, poprzez realizację specjalistycznych rozwiązań dla budownictwa, rolnictwa czy przemysłu chemicznego. Przykładamy dużą wagę do bezpiecznej pracy oraz kwestii ochrony środowiska naturalnego, działając w oparciu o zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem, obejmujący naszych pracowników, współpracowników, miejsce pracy oraz przeprowadzane operacje i procesy. To jedyny obszar, w którym nie uznajemy kompromisów. TECH-POMP SERWIS to przede wszystkim zgrany zespół profesjonalistów, w pełni zaangażowanych w swoją pracę. Nasi inżynierowie, specjaliści, mechanicy i operatorzy posiadają wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie, pozwalające na realizację zleceń, niezależnie od lokalizacji projektu, wymaganych terminów oraz narzuconych wymogów. Naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne oraz pełną obsługę 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

To właśnie sprawia, że TECH-POMP SERWIS jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem.

POZNAJ NAS BLIŻEJ.

 

Jak działamy?

Krok 1:

Wizja lokalna
Zaangażowanie oraz indywidualne podejście
do każdego projektu.

Krok 2:

Projekt
Innowacyjne rozwiązania techniczne,
skrojone na miarę Twojego projektu.

Krok 3:

Dobór sprzętu
Rozbudowana flota nowoczesnych urządzeń i armatury.

Krok 4:

Mobilizacja – Demobilizacja
Szybka dostawa na terenie całego kraju.

Krok 5:

Montaż – Demontaż
Profesjonalni mechanicy i operatorzy.

Krok 6:

Obsługa  w miejscu projektu
Pracujemy razem na Twój sukces.
Nasi operatorzy pracują w trybie 24 h/7.