Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

Odpompowaliśmy wody opadowe z terenu kopalni odkrywkowej gliny

Odpompowaliśmy wody opadowe z terenu kopalni odkrywkowej gliny. Nasza usługa polegała na dostawie, montażu i rozruchu systemu transferu wody. Wydajność systemu wynosiła 750 m3/h na odległość 120 m od ujęcia do dwóch punktów odbioru. Do tego celu wykorzystaliśmy samozasysającą pompę produkcji firmy Gorman Rupp model T10 o średnicy króćców DN250 sprzęgniętą z silnikiem spalinowym John Deere o mocy 120 kW z płynną regulacją obrotów.

a1

Wykorzystana motopompa posiada zdolność do pompowania części stałych sferycznych o średnicy do 76 mm. Rurociągi ssawne gumowe zbrojone odporne na podciśnienie do 90% próżni, łączone na szybkozłącza typu ANFOR.

a1

W zakresie linii tłocznej wykorzystaliśmy wąż tłoczny zwijany poliuretanowy o średnicy DN200 i ciśnieniu roboczym do 14 atmosfer odporny na przetarcia i uszkodzenia łączony na szybkozłącza typu VICTAULIC. Mobilizacja naszych urządzeń wraz z transportem na miejsce przeznaczenia oraz rozruchem trwała 8 godzin.

wróć