Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

SYSTEM ERADICATOR – INNOWACYJNA TECHNOLOGIA DO SAMOOCZYSZCZANIA I ZAPOBIEGANIA ZATYKANIU SIĘ POMP.

Dzisiejsze ścieki z dużą zawartością szmat, włókien, w tym mokrych chusteczek, pieluch, torebek i butelek plastikowych, ptasich piór a także innych typów odpadów, powodują częste zatykanie się pomp, utrudnioną eksploatację oraz podwyższone koszty utrzymania przepompowni ścieków. Dla wszystkich pomp z serii SUPER T, produkcji Gorman Rupp, tych funkcjonujących od dawna oraz tych nowo wprowadzanych do obiegu, oferujemy nowość – zestaw ERADICATOR. Ten innowacyjny system do samooczyszczania pomp oraz do zapobiegania zatykaniu się, składa się z opatentowanej, lekkiej pokrywy rewizyjnej, zapewniającej bezpośredni dostęp do wirnika oraz z zespołu tylnej pokrywy rewizyjnej z nowo zaprojektowaną, samoczyszczącą się płytą uszczelniającą, uzbrojoną w ZĄB do czyszczenia oka wirnika. System ERADICATOR jest dostępny na zamówienie do wszystkich naszych pomp samozasysających Gorman Rupp z serii Super T. Montaż systemu jest prosty i może być przeprowadzony w pracującym obiekcie, zarówno w przepompowniach tymczasowych, jak i w instalacjach permanentnych. System ERADICATOR to odpowiedź na problemy spowodowane zatykaniem się pomp oraz sposób aby uniknąć wszelkich problemów związanych z niedrożnościami.

 

 

 

 

 

 

wróć