Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

USŁUGA DLA ORLEN UPSTEAM W MIEJSCOWOŚCI PĘCLIN W OKOLICACH WARSZAWY

Podczas prac wiertniczych w złożach niekonwencjonalnych realizowanych przez firmę Orlen Upsteam w miejscowości Pęclin w okolicach Warszawy realizujemy usługę wynajmu pomp do usuwania płuczki wiertniczej z bodni. Do tego celu wykorzystujemy dwa rodzaje pomp. Pompę Gorman Rupp model V3 z silnikiem elektrycznym o mocy 30 kW zasilaną za pośrednictwem falownika VACON.

Jest to pompa wirowa odśrodkowa, samozasysająca z otwartym wirnikiem z możliwością pompowania części stałych sferycznych o średnicy 76 mm.

unnamed

Pompa wykonana jest w wersji przeciwwybuchowej do pracy w strefie wybuchowości zgodnie z oznaczeniem II 2D Ex de II CT4. Druga wykorzystywana przez nas pompa jest to pompa produkcji firmy Selwood model S150 z silnikiem spalinowym w obudowie dźwiękochłonnej i ognioszczelnej. Pompa model S150 to pompa odśrodkowa wirowa ze wspomaganiem zasysania z wirnikiem typu Vortex o swobodnym przelocie części stałych sferycznych o średnicy do 75 mm.

unnamed

Pompa S150 z silnikiem spalinowym zabudowana jest w obudowie dźwiękochłonnej i ognioszczelnej zapewniającej redukcję hałasu do poziomu 67 dba. Zespół pompowy wyposażony jest w podwójną obudowę zapewniającą eliminację jakichkolwiek wycieków płynów roboczych do atmosfery. Zintegrowany z ramą zbiornik paliwa zapewnia ciągła pracę przez minimum 24 godziny przy pełnym obciążeniu bez potrzeby uzupełniania stanu paliwa.

unnamed

Oba urządzenia charakteryzuje niezawodność oraz szereg cech funkcjonalnych zapewniających dopasowanie wymogów przemysłu wydobywczego. Trzymamy kciuki za pozytywne efekty poszukiwań węglowodorów w złożach niekonwencjonalnych firmy Orlen Upstream.

wróć