Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej Polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

USŁUGI

Usługi

TECH-POMP SERWIS  oferuje szeroki zakres usług związanych z transferem wszelkiego rodzaju cieczy. Zajmujemy się doborem oraz wynajmem specjalistycznych urządzeń, takich jak pompy dużej wydajności oraz systemy pompowe, przepływomierze, falowniki, rurociągi, armatura przemysłowa i pomiarowa. W swojej ofercie posiadamy wodne filtry workowe oraz zbiorniki do magazynowania wody. Kompleksowo realizujemy  usługi z zakresu projektowania, dostawy oraz obsługi tymczasowych systemów transferu wszystkich cieczy. Oferujemy usługi podgrzewania cieczy za pomocą mobilnych kotłów parowych oraz chłodzenia w chłodniach kontenerowych. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie projektowania oraz realizacji tymczasowych instalacji transferu, podgrzewania i filtracji różnego rodzaju cieczy, łącznie z transportem i utylizacją odpadów ciekłych.

Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h/ 365 dni w roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.