Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej Polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

BY-PASSY

byPass

TECH-POMP SERWIS zajmuje się kompleksową realizacją usług związanych z tymczasowym transferem ścieków lub osadów, typu BY-PASS. Instalacja typu BY-PASS, polega na wyłączeniu instalacji ściekowej z użytkowania na czas jej remontu lub modernizacji i zastąpienie jej tymczasowym systemem transferu ścieku. Nasze rozwiązania oparte są o niezawodny sprzęt najwyższej jakości. Na każde zapytanie przygotowujemy indywidualny projekt w wersji 3D ze szczegółowym doborem najodpowiedniejszych urządzeń. Nasze systemy BY-PASS działają w oparciu o specjalistyczne systemy pompowe, przeznaczone do pompowania ścieków surowych, bez ograniczeń dotyczących wydajności systemu.

Oferujemy Państwu kompletne tymczasowe przepompownie wraz z pełną automatyką, zdalną dyspozytornią, bezkolizyjnym przekraczaniem ciągów komunikacyjnych za pomocą ramp czy mostów rurowych. Nasze systemy oparte są na automatyzacji pracy i pozwalają na zminimalizowanie kosztów obsługi projektu.

Osoba kontaktowa: