Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej Polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

PRÓBY PRÓŻNIOWE

Próby próźniowe

TECH-POMP SERWIS zajmuje się kompleksową realizacją prób podciśnieniowych z wykorzystaniem pomp próżniowych z armaturą towarzyszącą oraz z zastosowaniem kalibrowanych systemów pomiarowych.

Próby próżniowe mogą być przeprowadzane w połączeniu z próbami wysokociśnieniowymi i znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Próby próżniowe charakteryzują się niższą wrażliwością na wahaniami temperatury oraz krótszym procesem stabilizacji ciśnienia próby, dzięki czemu testowany układ nie zostaje narażony na długotrwałe przeciążenia.

TECH-POMP SERWIS realizuje projekty związane z próbami ciśnieniowymi i próżniowymi, zaczynając od projektowania, tworzenia odpowiednich procedur, po kompleksową realizacje na terenie obiektów przemysłowych zlokalizowanych zarówno na lądzie, jak i na jednostkach pływających, takich jak statki czy platformy. Każda usługa dostosowana jest do indywidualnych potrzeb projektu. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, nasz wyszkolony zespół inżynierów i techników w każdej chwili gotowy jest do podjęcia natychmiastowych działań.


Osoba kontaktowa: