Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej Polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

TRANSFER WODY

Transfer wody

TECH-­POMP SERWIS zajmuje się dostarczaniem systemów ciśnieniowego transferu cieczy, dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w tym pomp z napędem spalinowym, elektrycznym, pneumatycznym i hydraulicznym. Produkujemy specjalistyczną armaturę w postaci rozdzielaczy przepływu czy zwijadeł do węży. Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy szybkozłączy, rur oraz węży. Specjalizujemy się w usługach transferu dużej ilości wody na potrzeby szczelinowania hydraulicznego. Nasze usługi to nie tylko transfer wody i wynajem pomp wraz z armaturą ale również wynajem zbiorników poduszkowych do magazynowania wody oraz odbiór, transport i utylizacja flowback’u. Dysponujemy zespołem wysoce wykwalifikowanych inżynierów i techników, których zadaniem jest kompleksowa realizacja projektu w pożądanym przez klienta terminie. Naszą zasadą jest indywidualne podejście do klienta poprzez analizę jego potrzeb, doradztwo, planowanie i projektowanie, celem zrealizowania najbardziej wymagających zadań związanych z przepływem cieczy w przemyśle wydobywczym. Naszą domeną jest nie tylko spełnianie oczekiwań naszych klientów, ale również ich przekraczanie.

  • Transfer wody na potrzeby szczelinowania hydraulicznego,
  • Magazynowanie wody,
  • Pompy do płuczki wiertniczej,
  • Pompy do cieczy powrotnej,
  • Pompy w wersji przeciwwybuchowej,
  • Rurociągi i armatura,
  • Szybka mobilizacja/demobilizacja
  • Obsługa instalacji 24h/dobę – 365 dni w roku

 

Osoba kontaktowa: