Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

WYKONANIE PRÓBY SZCZELNOŚCI ZBIORNIKÓW

Pompy

TECH-POMP SERWIS zrealizował z sukcesem kolejny projekt związany z przeprowadzeniem hydrostatycznej i ciśnieniowej próby szczelności zbiorników o pojemnościach 200 m3, 800 m3 oraz 1000 m3.

Kompleksowa realizacja projektu polegała na dostawie, montażu, rozruchu oraz całodobowym nadzorze nad eksploatacją tymczasowego systemu do napełniania zbiorników wody zasilającej, zbiorników wody demineralizowanej oraz zbiorników neutralizacyjnych. Do realizacji projektu wykorzystane zostały zestawy pomp wysokociśnieniowych wraz z armaturą towarzyszącą, taką jak zawory regulacyjne wysokiego ciśnienia, zawory odcinające, zawory odpowietrzające, przepływomierze, tymczasowe rurociągi i węże, przetworniki ciśnienia i temperatury, rozdzielnie budowlane, przewody elektryczne, falowniki, system monitorowania parametrów technicznych wraz z ich rejestracją i analizą. Próby ciśnieniowe zostały zrealizowane pod nadzorem przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), w oparciu o zalegalizowane urządzenia pomiarowe i rejestracyjne.

“Dziękujemy firmie TECH-POMP SERWIS za szybką i bezproblemową realizację zlecenia. Deklarujemy kontynuację współpracy i polecamy innym firmę TECH-POMP SERWIS jako profesjonalnego partnera do realizacji różnego rodzaju prób szczelności i prób ciśnieniowych. Sprzęt jakim dysponuje firma TECH-POMP SERWIS jest niezawodny, a personel realizujący usługę wykazał się rozległym doświadczeniem w swojej branży.” Szczegółowe referencje przedstawiamy na życzenie klienta.

wróć