Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

NOWY PRODUKT W NASZEJ OFERCIE – PERYSTALTYCZNA POMPA NAPĘDZANA SILNIKIEM WYSOKOPRĘŻNYM DO CIECZY O CHARAKTERZE WYSOCE KOROZYJNYM, ŚCIERNYM LUB O DELIKATNEJ STRUKTURZE.

Pompy

Aktualnie zakończyliśmy testy hydrauliczne nowego zespołu pompowego zbudowanego w oparciu o nasz projekt i własną produkcję. Zespół pompowy został zbudowany w oparciu o pompę perystaltyczną o średnicy króćców DN75 sprzęgniętą za pośrednictwem reduktora obrotów z silnikiem spalinowym.

Samozasysający agregat pompowy został zabudowany na samonośnej ramie wykonanej ze stali nierdzewnej z kieszeniami dla wózka widłowego oraz zawiesiami dla łatwego i bezpiecznego transport po terenie kopalni. Pompa perystaltyczna działa w ten sposób, że przez miękki wewnętrzny wąż ciecz jest przepychana rotorem. W ten sposób pompowana ciecz ma jedynie kontakt tylko i wyłącznie z wewnętrznym wężem zainstalowanym w statorze pompy. Nowo wyprodukowany zespół pompowy jest przeznaczony na rynek usług związanych z przemysłem wydobywczym.

Perystaltyczna pompa PCM Delasco model LZ50
Silnik wysokoprężny: HATZ 1D42
Reduktor: ROBUS 40-2 (i=15)

Cechy szczególne:

  1. Wewnętrzny wąż jest jedyną zużywającym się elementem zespołu pompowego co znacznie redukuje koszty eksploatacji.
  2. Brak potrzeby stosowania zaworów i uszczelek.
  3. Pompa jest samozasysająca – rozpoczyna pompowanie automatycznie na sucho.
  4. Pompa jest przeznaczona do pompowania cieczy silnie korozyjnych, cieczy ściernych jak szlamy, pulpa, pasta i cieczy o dużej lepkości.
  5. Pompa doskonale pompuje ciecze o delikatnej strukturze bez ich rozbijania.
  6. Pompa również do cieczy z zawartością suchej masy I części stałych.
  7. Konstrukcja pompy uniemożliwia przepływ powrotny.
  8. Możliwość pracy na sucho przez ograniczony czas.
  9. Rama samonośna ze stali nierdzewnej 304 SST z kieszeniami dla wózka widłowego oraz zawiesiami dla łatwego i bezpiecznego transportu.
  10. Na dachu ramy miejsce na węże.

LZ50 Performance curve

Z zadowoleniem i entuzjazmem wprowadzamy nową samozasysającą pompę perystaltyczną z silnikiem spalinowym do naszej oferty wynajmu i sprzedaży. Szczegółowa dokumentacja techniczna pompy wraz ze zdjęciami i charakterystyka pracy dostępna jest na zapytanie: info@transferwody.pl

wróć