Wynajem mobilnych zbiorników do cieczy

Jako firma zajmująca się kompleksową realizacją usług z zakresu doboru i dostawy różnorodnych systemów obsługi cieczy od początku swojej działalności zajmujemy się wynajmem zbiorników mobilnych. Posiadane przez nas zbiorniki mobilne różnią się od siebie objętością, konstrukcją oraz wykonaniem materiałowym w zależności od ich przeznaczenia. W naszej ofercie dysponujemy zbiornikami do wody pitnej, zbiornikami do wody technologicznej, do płuczki, do oleju napędowego, do płynnych nawozów sztucznych, do wody przeciw pożarowej oraz do różnego rodzaju osadów. Wybrane zbiorniki z naszej floty posiadają wbudowane dodatkowe urządzenia jak np mieszadła, deszczownice, systemy napowietrzania, wężownice do podgrzewu, mierniki poziomu czy króćce podłączeniowe o różnych średnicach.

Nasze mobilne zbiorniki wykonane są ze stali węglowej pokrytej powłoką malarską, ze stali kwasoodpornej lub w przypadku zbiorników poduszkowych z PVC. W zakresie zbiorników dedykowanych do magazynowania paliw dostępne są wersje z podwójnym płaszczem, detekcją nieszczelności oraz aktualnym przeglądem Urzędu Dozoru Technicznego.

Zbiorniki poduszkowe z PVC o pojemnoąści 200 m3 każdy do magazynowania wody technologicznej.

Ze względu na zgromadzone kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w eksploatacji różnego rodzaju mobilnych zbiorników samodzielnie projektujemy i produkujemy zbiorniki jednopłaszczowe bezciśnieniowe o objętości do 75 m3.

Zbiorniki mobilne stalowe bezciśnieniowe typu FRACTANK

Zbiorniki na paliwo z atestem

W naszej flocie zbiorników przeznaczonych do wynajmu posiadamy zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe produkcji firmy Western Global oraz Charot. Są to zbiorniki odporne na uszkodzenia mechaniczne i przeznaczone są do przechowywania oleju napędowego lub oleju opałowego. Najmniejsze dostępne zbiorniki mobilne na paliwo jakimi dysponujemy mają objętość 2890 litrów a największe 55 000 litrów. Najczęściej używanymi zbiornikami magazynowymi na olej opałowy lub olej napędowy są zbiorniki o objętości 10 i 20 metrów sześciennych. Zbiorniki na paliwo wykonane są w ten sposób aby była możliwość zasilenia paliwem co najmniej dwóch niezależnych urządzeń (odbiorników).

Agregat pompowy dużej wydajności wraz z zewnętrznym (mobilnym) zbiornikiem na paliwo o pojemności 2980 lita

Zbiornik na olej napędowy z dystrybutorem paliwa

Wybrane modele naszych zbiorników dwupłaszczowych na paliwo dostępne są wraz z systemem dystrybucji paliwa wyposażonym w pompę elektryczną, automatycznie odbijający pistolet, licznik oraz trzy metrowy wąż elastyczny. Ponadto zbiorniki te są wyposażone w system pomiaru poziomu paliwa mechaniczny i/lub elektroniczny a w przypadku współpracy z oferowanymi przez nas pompami spalinowymi czy też kotłowaniami mobilnymi zapewniają możliwość monitorowania poziomu stanu paliwa w sposób zdalny z dowolnego miejsca na świecie gdzie jest dostęp do Internetu.

Zbiornik na paliwo Western Global model 30TCG-EU z dystrybutorem

Zbiorniki paliwowe do wynajmu

W większości projektów w które zaangażowane są nasze urządzenia, zbiorniki paliwa stanowią jedynie część z dostarczanych i wynajmowanych przez nas zespołów urządzeń. Zwykle wykorzystujemy takie zbiorniki na potrzeby magazynowania paliw którymi zasilane są nasze pompy spalinowe czy też nasze kotłownie mobilne kontenerowe. Zdarza się również, że nasi kontrahenci wykorzystują nasze zbiorniki paliwa jako mobilne dystrybutory paliwa. Ponadto dla całej serii zbiorników Western Global TCG istnieje możliwość transportu paliwa wewnątrz.

Dodatkowe zbiorniki na paliwo – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Kwestia bezpieczeństwa personelu oraz środowiska jest sprawą najważniejszą. Dlatego warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania techniczne. Oferowane przez nas zbiorniki do magazynowania paliw są dwupłaszczowe i posiadają cechy umożliwiające ich łatwy, szybki i bezpieczny załadunek oraz transport. Zbiorniki te posiadają atest UDT i są dopuszczone do pracy na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.

Mobilne zbiorniki

Mobilne zbiorniki charakteryzują się konstrukcją umożliwiającą łatwe przenoszenie i bezpieczny transport. Są odporne na uszkodzenia. Posiadają wbudowane uchwyty które umożliwiają użycie zawiesi hakowych na potrzeby przestawiania dźwigiem. Dodatkowo są wyposażone w kieszenie umożliwiające transport wózkiem widłowym.

Typy i objętości

Zbiorniki kontenerowe – są to zbiorniki jednopłaszczowe, bezciśnieniowe wykonane ze stali pomalowanej powłoką lakierniczą o odpowiednich od zastosowania parametrach. W tym zakresie dysponujemy zbiornikami o objętości od 18 do 55 m3. Posiadają uniwersalne zastosowanie i są wykorzystywane w większości gałęzi przemysłu do magazynowania różnego rodzaju cieczy.

Zbiorniki naczepowe typu FRACTANK – są to zbiorniki ze zintegrowanym układem jezdnym przystosowane do transportu ciągnikiem siodłowym. Zbiorniki tego typu są również stalowe bezciśnieniowe wykonane ze stali węglowej pomalowanej powłoką lakierniczą. Tego typu zbiorniki posiadają objętość 75 m3 i mogą być dostarczone w dowolne miejsce w Europie w ciągu kilkunastu godzin.

Zbiorniki do paliwa – dwupłaszczowe, bezciśnieniowe, z możliwością podłączenia min 2 odbiorników, opcjonalnie dostępne jako mobilny dystrybutor paliwa do tankowania pojazdów oraz różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Zbiorniki o pojemnościach od 1 do 55 m3 z systemem monitoringu poziomu paliwa wewnątrz.

Osadnik (separator) o pojemności 22 m3 – zbiornik dwukomorowy bezciśnieniowy

Wszystkie posiadane przez nas zbiorniki są przystosowane do transportu na naczepach. Naszym klientom zapewniamy załadunek na terenie naszej bazy sprzętowej, transport na miejsce pracy, rozładunek, montaż, rozruch i szkolenie z eksploatacji. Ponadto wyposażamy zbiorniki w niezbędne akcesoria takie jak pompy, węże elastyczne, jednostki filtracyjne, mobilne kotłownie, wymienniki ciepła, mieszadła itd.

Zbiornik kontenerowy o pojemności 55 m3 wyposażony w deszczownice