TRANSFERCIECZY

  • Ciśnieniowe systemy transferu wody i innych cieczy
  • Transfer wody na potrzeby szczelinowania hydraulicznego
  • Projektowanie oraz kompleksowa realizacja
  • Szybka mobilizacja/demobilizacja
  • Obsługa instalacji 24h/dobę 365 dni w roku

Zajmujemy się kompleksową realizacją tymczasowych systemów transferu wody oraz innych rodzajów cieczy oraz projektujemy tymczasowe instalacje. Realizowane usługi to nie tylko transfer wody i wynajem pomp wraz z armaturą, ale również wynajem zbiorników do magazynowania wody, filtrów i systemów kontroli temperatury.

Realizujemy nawet najbardziej wymagające zadania związane z przepływem cieczy we wszystkich gałęziach przemysłu. Nasze systemy dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego projektu, przy odpowiednim doborze pomp, armatury, rozdzielaczy przepływu, szybkozłączy, rur oraz węży. Realizujemy usługi transferu wody na potrzeby szczelinowania hydraulicznego wraz z dostawą zbiorników do Jej magazynowania oraz odbiorem, transportem i oczyszczeniem wód odpadowych. Posiadamy specjalistyczne pompy w wykonaniu przeciwwybuchowym do płuczki wiertniczej, ropy i cieczy powrotnej.

Nasz Zespół wysoce wykwalifikowanych inżynierów, techników i operatorów zajmuje się kompleksową realizacją zleceń, rozpoczynając od szczegółowej analizy potrzeb klienta, zaprojektowanie odpowiedniej do danego zastosowania instalacji, poprzez profesjonalną realizację projektu polegającą na szybkiej mobilizacji i pełnej obsłudze instalacji, również w trybie 24h/dobę 365 dni w roku oraz terminowej demobilizacji. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłu, zaczynając od branży energetycznej, wydobywczej, komunalnej, poprzez realizację specjalistycznych rozwiązań dla budownictwa, rolnictwa czy przemysłu chemicznego. Przykładamy dużą wagę do bezpiecznej pracy oraz kwestii ochrony środowiska naturalnego, działając w oparciu o zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem, obejmujący naszych pracowników, współpracowników, miejsca pracy oraz przeprowadzane operacje i procesy. To jedyny obszar, w którym nie uznajemy kompromisów.