Firma zgodna z RODO

Wyrażam zgodę na przechowywanie na urządzeniu z którego korzystam tzw. Plików cookies i wykorzystywanie ich do celów marketingowych, w tym na cele analityczne i profilowania przez TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O.

Administrator danych osobowych
TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O., ul. Kazimierza Szpotańskiego 10, 04-760 Warszawa TECH-POMP SERWIS SP. Z O.O. jest wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla M.st.Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000490913, NIP:952-212-76 03, REGON: 147014784.

Cele przetwarzania danych
1. Świadczenie usług drogą elektroniczną
2. marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
3. dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4. pomiary statystyczne i udoskonalenie usług

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Świadoma zgoda użytkownika - marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Uzasadniony interes administratora danych - pozostałe cele

Odbiorcy danych
Dane przechowywane są w usługach Google AdWords, Google Analytics i Facebook Ads

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - ZOBACZ

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności” - ZOBACZ

Tech-Pomp Serwis

Działamy na terenie całej polski 24h/365 dni w roku! Profesjonalizm. Niezawodność. Innowacja

Masz pytania? ZADZWOŃ

POZNAJMY SIĘ!

Pompy

Firma TECH-POMP SERWIS specjalizuje się w kompleksowej realizacji usług związanych z tymczasowym transferem cieczy oraz wynajmem pomp i systemów pompowych. W ofercie, oprócz szerokiej gamy pomp spalinowych i elektrycznych o zróżnicowanych parametrach technicznych, znajdują się mobilne zbiorniki do magazynowania cieczy o pojemności od 20 do 5000 m3, systemy podgrzewania, filtracji i chłodzenia cieczy oraz armatura przemysłowa i pomiarowa. Realizacją projektów zajmuje się nasz zespół wysoce wykwalifikowanych inżynierów, mechaników i operatorów, dbających na co dzień o przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy, a także o środowisko naturalne. Potencjał naszej firmy polega na wykorzystywaniu wieloletniego doświadczenia w dziedzinie doboru oraz produkcji systemów pompowych, wiedzy technicznej, najwyższej jakości sprzętu oraz automatyzacji pracy urządzeń, pozwalającej na zmniejszanie kosztów obsługi projektów. Oferujemy zintegrowane rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Do pracy podchodzimy z pasją, a naszą misją jest tworzenie rozwiązań przewyższających oczekiwania klientów. Zapraszamy do współpracy!

wróć